<!-- ###pagetitle### --> Lehe nimi siia <!-- ###pagetitle### -->
Uudis

Uudis

Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi 5.kooliolümpiamängud

18.mail toimusid viiendad Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi Kooliolümpiamängud. Terve koolipere oli jagatud 12 riiki, riigijuhtideks 10.klassi õpilased.

12. Kaarikusõit

ÕEKE nimetas kõige sportlikumaks õpetajaks (va kehalise õpetajad) õpetaja Eha-Mai Karu.

"Ausa mängu" konkursi võitis Austraalia, kes laenas ratast vastasvõistkonnale.

Stiilikonkursi võitis Argentiina.

Kooliolümpiamängude suurtoetaja oli Eesti Olümpiaakadeemia.

Uudised

02.03.2018

Medalid kiiruisutamises

Adaveres toimunud Eesti Meistrivõistlustel kiiruisutamises saavutas kuni 15.a poiste klassis 2 pronksmedalit Steven Viigand. Medalid tulid 1000 m sõidus ja kahes (500m + 1000m) sõidus kokku. 25. veebruaril toimunud Kalevipoja...[Loe edasi...]

02.03.2018

Kabevõistluse tulemused

RVGst osales Rapla maakonna võistkondlikel koolinoorte kabevõistlustel 4 võistkonda. Karikavõidu ja 1. koha saavutasid 1.-5. klasside grupis Karl Eerik Läänaru, Gregor Tammik, Arko Pajo ja Sille Sillamaa. 3. koha saavutas II...[Loe edasi...]

26.02.2018

Koolimaja lahtiolekuajad vaheajal

Vaheajal, 26. veebruarist kuni 2. märtsini 2018 on koolimaja avatud kell 8.00 kuni 13.00 Kantselei on avatud kell 9.00-13.00[Loe edasi...]

20.02.2018

Tublid nuputajad!

Matemaatikavõistluse Nuputa piirkonnavoorus saavutas 5.-6. klasside arvestuses 3. koha meie kooli võistkond koosseisus: Mikk Vaarmari, Kaspar Treufeldt, Janar Loorents ja Paul Eerik Pihlakas. Õpetajad Tiina Koitsalu ja Kati...[Loe edasi...]

14.02.2018

Kooli sünnipäevale pühendatud näitused

Avatud on kooli sünnipäevale pühendatud näitused: Õpetajate loomingu näitus „ Me ise ilu tegijad“ aatriumis. Näitusel on luuletused, laulusõnad, maalid, keraamika, köitmine, paberkunst, Mixed media , kalligraafiline kiri,...[Loe edasi...]

12.02.2018

1.klasside aabitsapidu

7.veebruar oli esimese klassi õpilaste jaoks pidulik päev - toimus aabitsapidu. Lastel olid selgeks õpitud aabitsalood, laulud ja tantsud. Abiks õppimisel olid õp. Vahur Soonberg ja õp. Riho Pohla. Alustasime "Lumepolka"...[Loe edasi...]

06.02.2018

Vesiroosivisioon toimub 22. korda

22. Vesiroosivisioon ootab kõiki laupäeval, 10. veebruaril RVG aulasse kaasa elama pikale maratonkontserdile, kus kell 18.00 kohtute uute noortebändidega ja alates umbes 19.30-st tulevad lavale Vesiroosivisiooni kahe aastakümne...[Loe edasi...]