Õpilaspäevik on kingitusena kooli poolt

Uudised

14.04.2014

Jüriöö jooks ja Jüriöö laul

19. Jüriöö Jooks toimus traditsiooniliselt 23. aprillil. Osales rekordiliselt 50 10-liikmelist võistkonda, nendest 10 asutused/organisatsioonid. Jooksu üldvõitja RVG 11b, teine Rapla Korvpallikool ja kolmas  RVG 12 ab...[Loe edasi...]

02.04.2014

Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi jõudis näitus "Naine ja poliitika"

Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis saab kuni 11. aprillini näha näitust „Naine ja poliitika", mis jutustab eesti naise lugu kui poliitilise mõtte lugu, tutvustades Eesti 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse naisõiguslasi....[Loe edasi...]

19.03.2014

Loeng eelkooli ja 1. klasside lapsevanematele

27. märtsil 2014.a algusega kell 17.30 RVG aulas toimub eelkooli ja 1. klasside lapsevanematele loeng teemal"Kuidas aidata oma last lugemaõppimisel, kuidas äratada ja hoida lugemishuvi".Lektor Tiiu Puik Tartu...[Loe edasi...]

14.03.2014

Särav tulemus Kristjan Kõivult

Vabariiklikul matemaatikaolümpiaadil 9. klassidele saavutas 8.-10. koha ja III auhinna KRISTJAN KÕIV 7. a klassist. Õpetajad Edvig Saidla ja Tiina Koitsalu.[Loe edasi...]

14.03.2014

Tunneme uhkust

Füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas 8. klasside arvestuses II koha Sander Lõhmus 8.a klass ja III koha Tanel Nipernadi 8.a klass Õpetaja Riina Laidemäe. 10. klasside arvestuses II koha saavutas Koit Randmaa 10T...[Loe edasi...]

14.03.2014

Õhtu ombudsmaniga

30. märtsil kell 17.00 toimub üritus "Őhtu ombudsmaniga" Rohkem infot leiad siit.[Loe edasi...]

25.02.2014

Vesiroosivisioon

Toimub sel aastal 1. märtsil, laupäeval, kell 19.00. Peaauhinnale konkureerivad 12 bändi: kuus Raplast ja kuus mujalt Eestist. Oodata on palju erinevat ja huvitavat muusikat. Peaesineja on eelmise aasta võitja Skät. Lisainfo...[Loe edasi...]