Head tulemused kabes ja ujumises.

KABE. Rapla maakonna koolinoorte võistkondlikel EV grupis I-V klass tuli karikavõitjaks RVG I võistkond koosseisus Karl Eerik Läänaru, Gregor Tammik, Otto Hans Mölder ja Sille Sillamaa. II võistkond saavutas 5. koha. Grupis V - IX klass II võistkond koosseisus Karl Grüner, Marten Oberg, Erich Raimond Stepanjuga, Kristiin Talviste saavutasid 2. koha ja I võistkond 4. koha.

UJUMINE. Rapla maakonna koolinoorte individuaalsetel EV Lisette Pärtel E-klass 25 m vabalt III koht (22.72) 25 m selili II koht (26,9). C-klass Rahel Tohver 25 m selili III koht C -klass Henri Roland Stepanjuga 50 m vabalt III koht (40.03), 50 m selili III koht (47.26). Palju õnne kõigile!

/Juhendaja Liia Tartov/

07.11.2012

Mõtleme veel - koolist ja kultuurist, koolikultuurist...

Jälle on Eestis ajad, kus näib, et kool on kriisis ja kõvahäälselt nõutakse revolutsioonilisi ümberkorraldusi hariduses. Pakutakse välja uusi koolitüüpe, koolide lahutamist, räägitakse õppekava uuendamisest, õpetajakoolituse...[Loe edasi...]