<!-- ###pagetitle### --> Lehe nimi siia <!-- ###pagetitle### -->
Uudis

Uudis

Esseede võistluse tulemused

16. märtsil selgusid 2017. aasta maakondliku inglisekeelsete esseede võistluse parimad. Osalesid õpilased kõigist neljast maakonna gümnaasiumist. Meie kooli õpilased Robert Haljas ja Tanel Nipernadi saavutasid vastavalt 3. ja 5. koha. Mõlemad õpilased on 11. LR klassist ja nende juhendaja on Tiina Lehemets.

Uudised

22.04.2014

12. klassi lõpukell

25. aprillil on 26. lennu viimane koolipäev ja selle kava on järgmine: Kelll 9.10: Tund koos esimese klassiga         10.05:  Klassijuhataja tund         11.15: Aktus koos 10....[Loe edasi...]

14.04.2014

Jüriöö jooks ja Jüriöö laul

19. Jüriöö Jooks toimus traditsiooniliselt 23. aprillil. Osales rekordiliselt 50 10-liikmelist võistkonda, nendest 10 asutused/organisatsioonid. Jooksu üldvõitja RVG 11b, teine Rapla Korvpallikool ja kolmas  RVG 12 ab...[Loe edasi...]

02.04.2014

Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi jõudis näitus "Naine ja poliitika"

Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis saab kuni 11. aprillini näha näitust „Naine ja poliitika", mis jutustab eesti naise lugu kui poliitilise mõtte lugu, tutvustades Eesti 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse naisõiguslasi....[Loe edasi...]

19.03.2014

Loeng eelkooli ja 1. klasside lapsevanematele

27. märtsil 2014.a algusega kell 17.30 RVG aulas toimub eelkooli ja 1. klasside lapsevanematele loeng teemal"Kuidas aidata oma last lugemaõppimisel, kuidas äratada ja hoida lugemishuvi".Lektor Tiiu Puik Tartu...[Loe edasi...]

14.03.2014

Särav tulemus Kristjan Kõivult

Vabariiklikul matemaatikaolümpiaadil 9. klassidele saavutas 8.-10. koha ja III auhinna KRISTJAN KÕIV 7. a klassist. Õpetajad Edvig Saidla ja Tiina Koitsalu.[Loe edasi...]

14.03.2014

Tunneme uhkust

Füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus saavutas 8. klasside arvestuses II koha Sander Lõhmus 8.a klass ja III koha Tanel Nipernadi 8.a klass Õpetaja Riina Laidemäe. 10. klasside arvestuses II koha saavutas Koit Randmaa 10T...[Loe edasi...]