Lastevanemate ja õpetajate osaluskohvik

RVG hoolekogu ja õpetajad otsustasid koostöös kooli juhtkonnaga korraldada osaluskohviku vormis kokkusaamise. Soovime igapäevaste kiirete tegemiste kõrvalt korraks maha istuda ja KOOS tulevikku vaadata. Selleks kutsume kõiki RVG lapsevanemaid ja koolipere liikmeid kokkusaamisele mitteformaalses kohviku stiilis, et meeldivas keskkonnas tuleviku üle arutleda.

Meie eesmärk on tuua ühiste teemade ümber kokku nii lapsevanemad kui koolipere, et saada inspiratsiooni, kuhu tulevikus suunduma peaksime.

Kohvik toimub neljapäeval, 06.04.2017 algusega kell 18:00 koolimaja saalis, kestvusega 1,5 tundi. Enne arutelusid on kõigil soovijatel kell 17:30 võimalus osa saada täiesti tavalisest koolilõunast, täpselt sellisest, mida samal päeval saavad süüa ka õpilased. Koolitoit on sponsori toel osalejatele tasuta.

Kavatseme korraldada arutelud seitsmes laudkonnas, kõigil on võimalus roteeruvalt osaleda kas kõigis või peaaegu kõigis laudkondades. Teemadeks on:

• Õpetajate ja lastevanemate vaheline suhtlemine. Lastevanemate ja õpetajate head tavad. Lastevanemate tugi lastele kooli ning klassi üritustel osalemisel.
• Lastevanemate kaasarääkimise võimalused koolielu korraldamisel. Kas need on täna piisavad või on midagi vaja muuta.
• Õppetöö diferentseerimine.
• Valla haridusvõrgu arendussuunad.
• Koolitoit - kas oleme rahul? Koolipuhvet - kas ja millise valikuga?
• Huvitegevuse võimalused koolis.
• Kooliümbruse arendamine. Milliseks soovime kooli ümbrust kujundada?

Tule kindlasti ühiselt arutama ja koolilõunast osa saama!

Et üritus parimal moel läbi viia, palun anna oma tulekust teada hiljemalt 31.03 kantseleisse rvg@rvg.edu.ee või telefonidel 489 0120, 52 309 76.

Samuti anna teada, kas tuled koolitoitu sööma!

Koolimaja lahtiolekuajad vaheajal.

Vaheajal, 23.-27. aprillil on koolimaja avatud kell 8.00-13.00.[Loe edasi...]

Vabad ametikohad

2018/2019. õppeaastast alustav Rapla Vesiroosi Kool võtab tööle huvijuhi, klassiõpetaja, kunstiõpetaja, psühholoogi, saksa keele õpetaja, IT-spetsialisti. Kandideerimiseks palume saata avaldus, elulookirjeldus ja...[Loe edasi...]