Õpilasesindus

Harriet Piirmets 7.c

Brenda Toome 7.c

Melissa Elizabeth Kaldaru 7.c

Õpilasesinduse e-posti aadress on oe[at]rvg.edu.ee

Õpilasesinduse tegevuses osalemine arendab koostööoskust, aitab saada juhtimiskogemusi, omandada demokraatlike põhimõtete rakendamise kogemusi.

Õpilasesinduse tegevuse eesmärgid on sõnastatud õpilaste poolt RVG ÕE põhimääruses, mille järgimine ja uuesti sõnastamine vastavalt uuenevatele tegevuse eesmärkidele annab õpilastele võimaluse saada juriidilise teksti sõnastamise ja järgimise kogemusi.

ÕPILASESINDUSE POOLT KORRALDATAVAD TRADITSIOONILISED ÜRITUSED

Õpilasesinduse valimised.
Kandidaadid kirjutavad sooviavalduse ja valituks osutuvad igast klassist kaks kuni kolm kandidaati

Vesiroosivisioon
Noorte muusikute omaloomingu võistlus, mida traditsiooniliselt korraldatakse kooli sünnipäeval. Vesiroosivisioon on avatud kõigile soovijaile. Ürituse korraldamine annab projekti kirjutamise ja juhtimiskogemusi ja esinemisvõimaluse noortele heliloojatele, lauljatele, instrumentalistidele ning ansamblikoosseisudele.

Noorte amatöörfilmifestival KAADER
Festivali korraldatakse kord aastas. Eesmärgiks on noorte loovuse ja organiseerimisvõime arendamine, Eesti amatöörfilmitegijate ja -huviliste kokku viimine ning filmi- ja meediaalaste oskuste arendamine. Osaleda võivad kõik Eesti Vabariigis õppeasutustes õppivad noored, tudengid, gümnasistid, põhikooli- ja algklassiõpilased.

ÕEKE korraldab traditsioonilist põhikooli kevadpidu, stiilinädalat, erinevaid sportlikke tegevusi ja turniire.